Forside / Om oss / Våre distriktsledd / Midt-Norge / NK Nord-Trøndelag / Styret 2023-24

Styret 2023-24

Styret 2023-24

 

Jonny Thorsen- Distriktsleder
Sundnesnesset 45
7670  Inderøy
951 63 222
Stjørdal mannskor
jonny.thorsen@ntebb.no 

 

Elisabeth Bach - Nestleder
Årfallvegen 56
7670 Inderøy
456 37 370
Koret på Våja
elisabeth.b.bach@gmail.com 

Inga Rennemo Johansen-musikkfaglig styremedlem
Myrvegen 5
7657 Verdal
Dirigent
ingarennemo@gmail.com 

Thoralf Antonsen - styremedlem
Vestergårdsvegen 518
7860 Skage i Namdalen
905 29 075
Namsos Blandakor
thoralf.antonsen@gmail.com
 
Kirsten Olsen - styremedlem
Brattbergsvegen 19C
7730 Beitstad 907 79 056
Beitstad
Songlag
kirstenmelgaard@hotmail.com 

Anita Bråthen Suul- styremedlem
Stodvegen 450 7717 Steinkjer
907
76 604
Forr Songlag
anita.suul@gmail.com


Kjell Vorum - 1.vara til styret
Nypanvegen 4
7506 Stjørdal 959 86 881
Stjørdal
Mannskor
kjell@vorum.no 

Harry Aaknes - 2. vara til styret
Lynumvegen 436
7620 Skogn
474 60 371
Åsen Songlag
harry.aaknes@hotmail.no