Forside / Om oss / Organisasjonen / Ansatte

Ansatte

Ansatte

 

Marianne Bremnes, Generalsekretær (sykemeldt)
Telefon: +47 971 85 848
Kontorsted: Oslo

Rune Frank Brunslid, fungerende generalsekretær
E-post: rune.frank.brunslid@korforbundet.no
Telefon: +47 979 47 887
Kontorsted: Oslo

Gerd S. Byermoen, Kommunikasjonssjef
Telefon: + 47 952 83 171
Anna Granqvist, Kommunikasjonskonsulent
E-post: anna@korforbundet.no
Telefon: +47 930 52 111
Kontorsted: Oslo

Inger-Pernille Stramrud, Musikkfaglig korkonsulent for
Sør-og Østlandet E-post: inger-pernille.stramrud@korforbundet.no
Telefon: +47 994 08 898
Kontorsted: Oslo

Lene Dalen, Økonomiansvarlig
E-post: lene.dalen@korforbundet.no
Telefon: +47 22 39 68 50
Kontorsted: Oslo

Martin Borgnes, Spesialrådgiver
E-post: martin.borgnes@korforbundet.no
Telefon: +47 959 00 678
Kontorsted: Oslo

Hege Sundsbarm, Administrasjonskonsulent
E-post: hege.sundsbarm@korforbundet.no
Telefon: +47 934 34 898
Kontorsted: Oslo

Annlaug Hus, Musikkfaglig korkonsulent for Vestlandet
E-post: annlaug.hus@korforbundet.no
Telefon: +47 476 69 638
Kontorsted: Bergen

Berit Solhjem, Distriktskonsulent for Norges Korforbund Sunnmøre
Telefon: 906 05 120
Kontorsted: Ørsta

Hans Vist, Distriktskonsulent for Norges Korforbund Nord-Trøndelag
E-post: hans.vist@korforbundet.no
Telefon: 952 20 880
Kontorsted: Levanger

Kaja Olaussen, Distriktskonsulent for Norges Korforbund Hordaland
E-post: nk-hordaland@korforbundet.no
Telefon: +47 908 68 697
Kontorsted: Bergen

Marita Havaas Olsen, Produsent og korkonsulent for Nord-Norge
E-post:marita.havaas.olsen@korforbundet.no
Telefon: +47 911 29 810
Kontorsted: Narvik

Tove Ramlo-Ystad, Musikksjef
E-post: tove.ramlo-ystad@korforbundet.no
Telefon: +47 917 66 158
Kontorsted: Trondheim

Trine Lyng Andersen, Distriktskonsulent for Norges Korforbund Sør-Trøndelag og korkonsulent for Midt-Norge.
E-post: trine.lyng.andersen@korforbundet.no
Telefon: +47 932 81 714
Kontorsted: Trondheim

Nils-Petter Norman, Distriktskonsulent for Norges Korforbund Vestfold-Telemark
E-post: nils-petter.norman@korforbundet.no
Telefon: +47 930 07 896 
Kontorsted: Sandefjord